Мийте руки правильно!!!!

9 етапів правильного миття рук

Не дарма з самого дитинства нас привчають мити руки, адже це допомагає уникнути попадання в організм вірусів, бактерій і хімікатів, які збираються на руках. Ми чіпаємо ручки дверей, візків у магазинах, відвідуємо громадські туалети і вітаємося рукостисканням, а потім чіпаємо особа: очі, ніс або рот.

Гігієна рук просто необхідна, особливо правильна в таких випадках як:

обробка ран;приготування і прийом їжі;
до і після контакту з хворим;
при відвідуванні туалету;
після кашлю або чхання;
після викидання сміття;
при використанні контактних лінз і ін.
Ми підготували 9-етапну ефективну інструкцію по очищенню шкіри рук від хвороботворних бактерій.
Оптимальне тривалість миття рук - 20-30 секунд. За цей час можливо змити хвороботворні бактерії.
Змочіть руки перш ніж нанести мило. Пальці, долоні, тильну сторону кистей. Мийте руки тільки під проточною або очищеною водою. У непроточной воді можуть міститися мікроби.
Не шкодуйте мила. Нанесіть стільки, щоб розподілити по всій руці. Після ретельно потріть долоні і вспеньте миючий засіб. Вибирайте виходячи з переваг: кускове або рідке мило, антибактеріальну або з зволожуючими маслами.
Ретельно намильте пальці і шкіру між ними. Для цього схрестіть руки, поклавши одну поверх іншої долонями вниз, і переміщайте їх відносно один одного.
Приділіть увагу великих пальцях. Його слід так само добре вимити.
Перейдіть до кінчиків пальців. Акуратно втирайте мило, щоб видалити забруднення під нігтями.
Змийте мильну піну під проточною водою до повного очищення.
Обітріть руки чистим сухим рушником: тканинним або паперовим. Паперовий рушник гігієнічніше, адже воно використовується один раз, а на тканинному можуть розвинутися бактерії. Можна скористатися сушаркою для рук з потоком теплого повітря. Щоб волога випарувалася швидше, потріть долоні одна об одну.
Закрийте кран рушником, якщо вода не вимикається автоматично. Так ви уникнете зайвого контакту з неочищеними поверхнями. Якщо можливості зробити це рушником немає, скористайтеся ліктем.
Але що робити в разі відсутності води або вбиральні кімнати? Скористайтеся антисептиком! Він, звичайно, не очистить забруднені руки, але спиртова основа допоможе видалити з них віруси і бактерії. Фахівці радять вибирати антисептики з вмістом спирту не менше 60%. Для обробки рук видавіть в долоні невелику кількість засобу і активно розітріть його. Можна слідувати тій же техніці, що при звичайному митті рук.
У дитячому вірші говориться: «Щоб завжди здоровим бути, треба руки з милом мити!», А ми сперечатися не будемо, адже це - чиста правда!

Джерело: https://newsyou.info/9-etapov-pravilnogo-mytya-ruk

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.