Вебінар «Розумна фізкультура дистанційно: методичні основи та лайфхаки від практиків»

10.04.2024 відбувся вебінар «Розумна фізкультура дистанційно: методичні основи та лайфхаки від практиків» організований Цифровим видавництвом Експертус. Педагоги нашого закладу освіти були ознайомлені з інноваційним досвід колег із Запоріжжя, який доводить, що під впливом засобів фізичної культури формуються ключові компетентності дошкільників, які поруч та далеко. Під час проведення вебінару педагоги ознайомилися з інноваційною технологією «Розумна фізкультура», видами компетентнісно орієнтованих рухових завдань, які варто пропонувати дітям у дистанційному форматі, використання онлайн-дошки Padlet під час планування дистанційних занять з фізкультури, підходами до онлайн-моніторингу рівня сформованості рухової та здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку.

Коментарi