Виготовлення нетрадиційних музичних інструментів

Музичний керівник Галина Олександрівна разом з педагогічними працівниками виготовили нетрадиційні музичні інструменти.

Поряд із традиційними інструментами для елементарного дитячого музикування, які мають бути естетично привабливими, простими та зручними для гри, вагому роль відіграють і саморобні нетрадиційні музичні інструменти. Для виготовлення нетрадиційних музичних інструментів були використані найрізноманітніші матеріали, а саме: морські мушлі, морські камінчики, пісок, різні види паперу (фольга, жатий папір, калька), дерев’яні предмети (кубики, брусочки); вироби з пластмаси (коробочки, пляшечки, баночки), дзвіночки, гудзики.

Вихователям було запропоновано шляхом експеременту з’ясувати, як у різних коробочках (скляній, пластмасовій, дерев’яній, металевій) звучатимуть камінчики або насіння. Був запропонований відомий способ звуковидобування: трясти коробочки та уважно вслухатись у характер звучання. У такий спосіб вихователі мали змогу зрозуміти, як утворюються звуки, які деталі конструкції впливають на висоту та тембр.

Велике значення має також спільна праця педагогічних працівників під час виготовлення інструментів. Педагоги, під час виготовлення нетрадиційних музичних інструментів, були наполеглививі, старанні, акуратні та отримали позитивні емоції.

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.